Cennet Nehirleri

Yedi cennet'in en alası olan sekizinci cennet'te nice akan ırmaklar daha vardır. Bunlardan biri rahmet nehridir ki, bütün cenneletleri dolaşır.

Responsive image
YAZAR
Lee Martin
DOSYA BOYUTU
10,70 MB
YAYIN TARIHI
2011
DIL
Türkçe
ISBN
9789753902847

Cennet Nehirleri harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Lee Martin. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Lee Martin'den Cennet Nehirleri kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Öykümün kalan kısmını, henüz anlatmayı göze alamadığım kısmını bilmelisiniz. Uzun zamanlar önce tanıdığım bir çocuk ile sevdiğim ve kaybettiğim bir ağabeyin öyküsü." Dewey Finn adlı bir çocuk 1955 Nisan'ınında bir akşam Minois'un Mt. Gilead kasabası demiryolunda bir trenin altında kalır. Bu küçücük kasabayı bu olayın gizemi kaplar. Cennet Nehirleri bu olaydan yaklaşık 50 yıl sonra Dewey Finn'in çocukluk arkadaşı Sam Brady'nin o tren raylarında şekillenen hayatıyla başlar. Köpeğiyle beraber insanlardan uzak ve kendi halinde bir yaşam süren Sam'in hayatı yıllardan beri haber almadığı ağabeyini televizyonda görmesiyle tamamen değişir... Pulitzer Ödülü finalisti Lee Martin merakla beklenen yeni kitabında iki erkek kardeşin nerdeyse bir ömür süren yabancılaşmaları ve beraberce unutmayı istedikleri bir sırrı anlatıyor... Lee Martin yine sıradan insanların sıradan hayatlarından olağanüstü hikayeler çıkarıyor...Sayfa Sayısı: 272Baskı Yılı: 2011Dili: TürkçeYayınevi: E Yayınları 


Sayfa Konusu : Cennet ve Cennetten gelen nehirler Konu hakkında bilgiler gonlumungulu sayfamızda ... Nitekim nehirlerin bir kısmının cennetten geldiği rivayet edilmiştir.